Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 13. Aferdita Elshani - Zemer e mallkuar 2012.mp3 9.5 MB 21-Jun-2012
[24] 14. Aferdita Elshani - Pse esht kshtu jeta 2012.mp3 7.5 MB 21-Jun-2012
[24] 09. Aferdita Elshani - Mi puth kto buz 2012.mp3 6.8 MB 21-Jun-2012
[24] 10. Aferdita Elshani - Luje vallen pak per mu 2012.mp3 6.4 MB 21-Jun-2012
[24] 12. Aferdita Elshani - Dita e par e dashuris 2012.mp3 4.9 MB 21-Jun-2012
[24] 08. Aferdita Elshani - O pampur te kputeshin telat 2012.mp3 8.5 MB 21-Jun-2012
[24] 11. Aferdita Elshani - Paska vesh lulja fustan 2012.mp3 7.1 MB 21-Jun-2012
[24] 07. Aferdita Elshani - Keq e sush kane 2012.mp3 5.7 MB 21-Jun-2012
[24] 04. Aferdita Elshani - Kthehu o Zemer 2012.mp3 7.0 MB 21-Jun-2012
[24] 05. Aferdita Elshani - Rrotull Rrotull 2012.mp3 5.5 MB 21-Jun-2012
[24] 06. Aferdita Elshani - Pse erdhe prap 2012.mp3 6.9 MB 21-Jun-2012
[24] 02. Aferdita Elshani - Tallava 2012.mp3 13.1 MB 21-Jun-2012
[24] 03. Aferdita Elshani - Sod esht dit e madhe 2012.mp3 6.3 MB 21-Jun-2012
[24] 01. Aferdita Elshani - Lulja me tupan e me def 2012.mp3 7.7 MB 21-Jun-2012
14 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 102.9 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu