Behuni Fans ne Facebook i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Size Modified Ndegjo Online
[dir] Parent Directory    
[dir] 4US - Dul Lulia Te Bunari [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Adelina Berisha - Whats your name [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Adnan Daci - Spatem Faj [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Aferdita Demaku - Dashnor Pa Dashuri [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Aferdita Elshani - Lulja me tupan e me def [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Afrim Muqiqi - Mitrovica tok shqiptare [Album pa reklama 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Agim Halimi dhe Fadil Fetahu - Live [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Astrit Bejta - Zoti shpis [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Avdyl Mziu - Live [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Azem Haziri - Amanet [Album Live 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Azem Haziri XEMI - Shkoj Vera [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Baboo Darabuka dhe Dj Benity - 3 in 1 [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Bajram Asllani - Keng Dasmash [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Bajram Dushanova ( Album 2012) Live [dir] 16-Sep-2020
[dir] Bardhi Plaku - Melankoli [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Bashkim Dhe Valbona Spahiu - Syni Jem [ Premier Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Bashkim Spahiu - A me ban hallall [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Bashkimi Kombetar [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Beesi - Ajo [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Bekim Kastrati Dhe Ymer Bajrami - Live [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Beni - Xhane Xhane [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Bijt e Sef Mleqanit - Kenge Dasmash [ Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Bilbilat e Prizerenit - Keng Arshikije [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Bondi - Sonte po Shkelqen [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Burak Fama - Live [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Burim Aliu - Hyn ne Valle [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Capital T - KAPO [ Album 2012 ] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Dafina Zeqiri - Just me [Album Premier 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Dani - Thuj po ose jo [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Duli - Vendi jon i vjeter [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Ekrem Rama - Pishman Ki Me i Ra [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Extra Tallava [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Fadil Fetahu - Xhejlan [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Fadil Keca - Msyshi [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Faik Rama - Mos mendo se je veq ti [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Fatmir Hoxha - kenge ta paharruara [ Album ] 2012 [dir] 16-Sep-2020
[dir] Festivali i kenges 50 - Nata 1 dhe 2 [Premier 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Fidam Aliu - Oj Shehide [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Fjala e Fundit - Koleksion [ Album ] 2012 [dir] 16-Sep-2020
[dir] Flora Gashi dhe Valon Berisha - Knaquni ne Dasem [ Album ] 2012 [dir] 16-Sep-2020
[dir] Gazmend Rama - Tallava me Refelks [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Gold Ag - Bonu vetvetja [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Grupi FAMA - Per ty Kendoj [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Hajde Nusja Reja Jem [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Ilir Shaqiri - Artist i Merituar [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Iliret - Moj Kosove [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Ismet Bexheti - Moj Fisnike [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Jetoj Kuq e Zi - ( Album 2012 ) [dir] 16-Sep-2020
[dir] Keng Dasmash [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Knaquni Me Tallava [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Kol Oroshi - Si Ti i Gjej 1000 [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Koleksion Dance - [ Album 2012 ] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Kollazh - Ty te dua [Album Premier 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Kollazh Muzikor [dir] 16-Sep-2020
[dir] Komplikimi [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Koncert Artistik Live - Kastriot tusha dhe Shkelzen Jetishi [ Album ] 2012 [dir] 16-Sep-2020
[dir] Labinot Tahiri - Live [Album Kualitet 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Lendrit Krasniqi - A Thu Ka Pranver Per Mu [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Leta Tallava - Live [Album 2012 [dir] 16-Sep-2020
[dir] Liroo - Simpatia [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Love Me - Threedots Albania [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Lulja e Kismetit (Potpuri kengesh) - Album 2012 [dir] 16-Sep-2020
[dir] Lutem Per Ty [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Mahmut Ferati - Sille sille boten kejt [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Mahmut Ferati Shaqir Cervadiku dhe Shqipe Kastrati - Bukuroshja e Kosoves [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Meda - Album Tallava Live [Album Live 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Meda - O Merak [ Album 2012 ] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Meda Ft. Labinot Tahiri dhe Afrim Muqiqi - Tallava Live [2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Meda Live [ 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Mentor Kurtishi - Like [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Mihrije Lestrani - Kam ngrit Flamurin [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Mima - E deshta per jet [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Moj Dashnia e Vjeter - ( Album 2012 ) [dir] 16-Sep-2020
[dir] Motrat Mustafa - Lumturin Ne Zemra Tona [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Motrat Mustafa - Se Bashku Per Ju - ( Album 2012 ) [dir] 16-Sep-2020
[dir] Murat Gjoniku - Zemra Zemren e Kerkon [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Nexhat Osmani - Embelsira [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Nikoll Nikprelaj - Ani Ani [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Party BULLSHIT - Koleksion kengetaresh [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Potpuri Kengesh - ( Album 2012 ) [dir] 16-Sep-2020
[dir] Ramiz Llapi - Me Jan Lodhur Syt [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Remzie dhe Nexhat Osmani - Kafe Muhabet [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Rifat berisha - Rreth Flamurit me nje za Album 2012 [dir] 16-Sep-2020
[dir] Rovena Stefa - Gezimi i Dasmave [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Ruzhdi Abazi - Keng Dasmash [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Sabri Fejzullahu - Ku je me kend je [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Safet Rizaj - Pse Ju Ke Besu [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Sahit Veseli - Edhe Nese Vdes Une [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Sala Bekteshi - Me Mungon - ( Album 2012 ) [dir] 16-Sep-2020
[dir] Salim Arifi dhe Grupi XXL [Live 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Sedat Rama - Sille At Mindil [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Shaqir Cervadiku - Nditen e bashkimit [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Shpat Kasapi - Bukurane [Album Premier 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Shpresim Veseli - Her Milioner Her Fukara [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Shqipe Krivenjeva - Neve Nuk Na Dhimset Malli [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Shqiprim Sylejmani - Live [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Shyhrete Behluli - Bonja Qefin Vetes [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Shyhrete Behluli dhe Mahmut Ferati - Helmi ne Mjalte [ Album 2012 ] PREMIER [dir] 16-Sep-2020
[dir] Shyhrete Behluli dhe Shkelzen Jetishi - Bashk Ne Sofer [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Sopi Records - Mixtape [2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Sinan Vllasaliu - Live [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Teuta Selimi - Live [ Album 2012 ] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Top Fest 9 (java e gjashte) [2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Top Fest 9 [2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Top Hitet 2012 [ Album 2012 ] [dir] 16-Sep-2020
[dir] TRIX - Engjulli Im [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Urim Limani - Iku Beqaria [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Valon Bytyqi - Album live 2012 [dir] 16-Sep-2020
[dir] Valon Haliti - Enver Zymberi o legjendar [Album Rapsodik 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Valon Kumnova - Potpuri [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Valton Krasniqi - Martohet Zotnija [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Vellezerit Mziu - Nr.1 [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Vellezrit Gashi - Bilbilat e Dugagjinit [ Album ] 2012 [dir] 16-Sep-2020
[dir] Vellezrit Krasniqi - Sofra e Krasniqeve [ Album ] 2012 [dir] 16-Sep-2020
[dir] Vezire Gashi - Keng Per Dasmat Tuaja [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Vjollca Selimi - Live [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Vjollca Selimi - Quni vogel don llokum [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Vjosa Emini - Live [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Xeli - Kenge dasmash [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Xhavit Avdyli - Live [ Album 2012 ] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Xheki - A Ke Zemer [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Xhela dhe Ferizaj Band - Live [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Xheza Rema Dhe Elizabeta Zefi - Mori qik vetell Gajtan [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Xili - Qka me ka syri [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
[dir] Ymer Bajrami - Turbo Tallava [Album 2012] [dir] 16-Sep-2020
0 Files - 125 Folders Total size: 0.0  B    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2020 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Facebook i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Online Users
counter