Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Zyber Avdiu - Ne Mengjes Kur U Zgjova 2011.mp3 3.1 MB 14-Jul-2011
[24] Zyber Avdiu - Linda 2011.mp3 2.2 MB 14-Jul-2011
[24] Zyber Avdiu - Kur Mora Vesh 2011.mp3 594.0 KB 14-Jul-2011
[24] Zyber Avdiu - O Moj qik synin si rrush 2011.mp3 2.0 MB 14-Jul-2011
[24] Zyber Avdiu - Per Ty 2011.mp3 2.6 MB 14-Jul-2011
[24] Zyber Avdiu - Tallava 2011.mp3 6.7 MB 14-Jul-2011
[24] Zyber Avdiu - Sagapo 2011.mp3 2.8 MB 14-Jul-2011
[24] Zyber Avdiu - Kam Mendu 2011.mp3 2.6 MB 14-Jul-2011
[24] Zyber Avdiu - Kadal Dal O Shok 2011.mp3 1.9 MB 14-Jul-2011
[24] Zyber Avdiu - Ajshe 2011.mp3 3.5 MB 14-Jul-2011
[24] Zyber Avdiu - Ah More Bylbyl 2011.mp3 2.7 MB 14-Jul-2011
[24] Zyber Avdiu - Ani Moj e Maira 2011.mp3 2.6 MB 14-Jul-2011
[24] Zyber Avdiu - Beqaria 2011.mp3 3.7 MB 14-Jul-2011
[24] Zyber Avdiu - Hajde me shuplaka 2011.mp3 776.4 KB 14-Jul-2011
[24] Zyber Avdiu - Du Me Knu Ni Kang Aman 2011.mp3 2.5 MB 14-Jul-2011
[24] Zyber Avdiu - A e din Oj hanem hanem 2011.mp3 3.1 MB 14-Jul-2011
16 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 43.3 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu