Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 07 Ylli Demaj - Moj dushmane 2011.mp3 6.0 MB 06-Jul-2011
[24] 08 Ylli Demaj - Tuman kuqe 2011.mp3 3.0 MB 06-Jul-2011
[24] 09 Ylli Demaj - Kur ta ktheva Kosov shpinen 2011.mp3 2.8 MB 06-Jul-2011
[24] 06 Ylli Demaj - Erdh pranvera & Moj unaz 2011.mp3 7.3 MB 06-Jul-2011
[24] 05 Ylli Demaj - Sa her qe te kam larg 2011.mp3 4.2 MB 06-Jul-2011
[24] 02 Ylli Demaj - Ik nga diaspora & Kur te mbushet mendja ty 2011.mp3 6.8 MB 06-Jul-2011
[24] 03 Ylli Demaj - Tallava 2011.mp3 10.2 MB 06-Jul-2011
[24] 04 Ylli Demaj - Ball per ball 2011.mp3 8.4 MB 06-Jul-2011
[24] 01 Ylli Demaj - Ty te dua xhan 2011.mp3 3.4 MB 06-Jul-2011
9 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 52.3 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu