Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Xhuli - Moj Lulije 2011.mp3 2.7 MB 04-Jul-2011
[24] Xhuli - Martohet Bija 2011.mp3 4.6 MB 04-Jul-2011
[24] Xhuli - Oj Lulija Jone 2011.mp3 2.6 MB 04-Jul-2011
[24] Xhuli - Sa ka Molle 2011.mp3 2.6 MB 04-Jul-2011
[24] Xhuli - Tupanat 2011.mp3 2.9 MB 04-Jul-2011
[24] Xhuli - Ma e Mira 2011.mp3 3.5 MB 04-Jul-2011
[24] Xhuli - Lulijen prej Kerri 2011.mp3 2.6 MB 04-Jul-2011
[24] Xhuli - Hajde Hyn ne Valle 2011.mp3 3.6 MB 04-Jul-2011
[24] Xhuli - Kur ta Kujtosh Prizerenin 2011.mp3 3.6 MB 04-Jul-2011
[24] Xhuli - Kur te Martoj baba 2011.mp3 3.3 MB 04-Jul-2011
[24] Xhuli - Kush ta blejti Oren 2011.mp3 3.5 MB 04-Jul-2011
[24] Xhuli - Darsem te madhe bajm 2011.mp3 3.6 MB 04-Jul-2011
12 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 39.0 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu