Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Xhela - Rinia nuk kthehet kurr 2011.mp3 3.2 MB 08-Jul-2011
[24] Xhela - S me behet taman 2011.mp3 2.7 MB 08-Jul-2011
[24] Xhela - Te kam per zemer 2011.mp3 4.2 MB 08-Jul-2011
[24] Xhela - Une pishman 2011.mp3 4.1 MB 08-Jul-2011
[24] Xhela - Mos thuaj jam e re 2011.mp3 4.2 MB 08-Jul-2011
[24] Xhela - Mos ma fal 2011.mp3 3.2 MB 08-Jul-2011
[24] Xhela - E pabesushme 2011.mp3 3.1 MB 08-Jul-2011
[24] Xhela - Kur ta kujtosh Shqiprin 2011.mp3 2.7 MB 08-Jul-2011
[24] Xhela - Mendje e madhe e zeza e kres 2011.mp3 2.9 MB 08-Jul-2011
[24] Xhela - A ma bon hallall 2011.mp3 3.6 MB 08-Jul-2011
10 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 34.0 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu