Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Xheki - Mergim Gervalla 2011.mp3 3.5 MB 19-Jul-2011
[24] Xheki - Mesazhi 2011.mp3 2.5 MB 19-Jul-2011
[24] Xheki - Pasha syt e mi 2011.mp3 3.3 MB 19-Jul-2011
[24] Xheki - Ta marr zemren 2011.mp3 3.4 MB 19-Jul-2011
[24] Xheki - Ky takim 2011.mp3 3.0 MB 19-Jul-2011
[24] Xheki - Kush ban dasem 2011.mp3 3.6 MB 19-Jul-2011
[24] Xheki - Falma dashurin 2011.mp3 3.2 MB 19-Jul-2011
[24] Xheki - Hala te dua 2011.mp3 4.4 MB 19-Jul-2011
[24] Xheki - Kur humba dashurin 2011.mp3 4.3 MB 19-Jul-2011
[24] Xheki - Biondina e zezhkanja 2011.mp3 2.6 MB 19-Jul-2011
10 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 33.8 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu