Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Xhavit Avdyli - Moj Zemrush 2011.mp3 4.9 MB 22-Jul-2011
[24] Xhavit Avdyli - Lulije 2011.mp3 4.5 MB 22-Jul-2011
[24] Xhavit Avdyli - Sdu me tpa 2011.mp3 4.2 MB 22-Jul-2011
[24] Xhavit Avdyli - Sonte Dua me u Pi 2011.mp3 6.8 MB 22-Jul-2011
[24] Xhavit Avdyli - Syri i Keq na paska pa 2011.mp3 6.1 MB 22-Jul-2011
[24] Xhavit Avdyli - Luj me Mua Luj 2011.mp3 4.4 MB 22-Jul-2011
[24] Xhavit Avdyli - Loqka jem 2011.mp3 5.0 MB 22-Jul-2011
[24] Xhavit Avdyli - Buzqesh 2011.mp3 6.3 MB 22-Jul-2011
[24] Xhavit Avdyli - Dit e Nxeht ishte nje Ver 2011.mp3 4.3 MB 22-Jul-2011
[24] Xhavit Avdyli - I Zoti Shpis 2011.mp3 3.3 MB 22-Jul-2011
[24] Xhavit Avdyli - Lindi Simpatia 2011.mp3 4.7 MB 22-Jul-2011
[24] Xhavit Avdyli - Adrenalina 2011.mp3 5.2 MB 22-Jul-2011
12 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 59.9 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu