Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Xeni - Pogonishte 2o11.mp3 2.5 MB 27-Jul-2011
[24] Xeni - O moj vajz e bukur 2o11.mp3 1.1 MB 27-Jul-2011
[24] Xeni - Qifti i ri sot po martohet 2o11.mp3 3.1 MB 27-Jul-2011
[24] Xeni - Sa shyqyr lum shyqyr 2o11.mp3 1.5 MB 27-Jul-2011
[24] Xeni - Xhamadani via via 2o11.mp3 3.3 MB 27-Jul-2011
[24] Xeni - Ti ne zemren time 2o11.mp3 3.0 MB 27-Jul-2011
[24] Xeni - Mori shkrepsa e venedikut 2o11.mp3 4.0 MB 27-Jul-2011
[24] Xeni - Ma mir me ty e fukara 2o11.mp3 2.3 MB 27-Jul-2011
[24] Xeni - Ka ra djelli ka ra Hana 2o11.mp3 2.3 MB 27-Jul-2011
[24] Xeni - Goca ne oborr 2o11.mp3 2.0 MB 27-Jul-2011
[24] Xeni - Kujton baba i lules 2o11.mp3 2.5 MB 27-Jul-2011
[24] Xeni - Kush niset me ba sevda 2o11.mp3 2.1 MB 27-Jul-2011
[24] Xeni - Lujma belin em qiqek 2o11.mp3 2.9 MB 27-Jul-2011
[24] Xeni - Adrenalina 2o11.mp3 3.6 MB 27-Jul-2011
14 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 36.2 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu