Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 12.Vezire Gashi - O bylbyl 2011.mp3 3.2 MB 23-Jun-2011
[24] 11.Vezire Gashi - Xhamadani 2011.mp3 3.0 MB 23-Jun-2011
[24] 13.Vezire Gashi - Hajde me Shuplak 2011.mp3 2.2 MB 23-Jun-2011
[24] 14.Vezire Gashi - Skom Lan Ven Pa te Permen 2011.mp3 2.9 MB 23-Jun-2011
[24] 16.Vezire Gashi - Lulzime 2011.mp3 2.7 MB 23-Jun-2011
[24] 15.Vezire Gashi - Si Llokum 2011.mp3 3.2 MB 23-Jun-2011
[24] 09.Vezire Gashi - Hanem 2011.mp3 2.4 MB 23-Jun-2011
[24] 08.Vezire Gashi - Lulja e Blinit 2011.mp3 2.3 MB 23-Jun-2011
[24] 03.Vezire Gashi - A po Vjen me Mue 2011.mp3 3.1 MB 23-Jun-2011
[24] 02.Vezire Gashi - Sa mka Mar Malli 2011.mp3 2.6 MB 23-Jun-2011
[24] 04.Vezire Gashi - Paska Vesh Lulija Fustan 2011.mp3 2.7 MB 23-Jun-2011
[24] 05.Vezire Gashi - Ka than Baba 2011.mp3 2.6 MB 23-Jun-2011
[24] 07.Vezire Gashi - A Tkom Than 2011.mp3 2.7 MB 23-Jun-2011
[24] 06.Vezire Gashi - Tkisha me u ba Flutur 2011.mp3 2.9 MB 23-Jun-2011
[24] 01.Vezire Gashi - Po Mer Vallja Hjeshi 2011.mp3 3.1 MB 23-Jun-2011
15 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 41.7 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu