Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Vera Oruqaj & Sinan Saraqi - Po vjen nusja 2011.mp3 3.1 MB 15-Jul-2011
[24] Vera Oruqaj & Sinan Saraqi - Oj shoqni 2011.mp3 3.9 MB 15-Jul-2011
[24] Vera Oruqaj & Sinan Saraqi - Qefe qefe 2011.mp3 4.3 MB 15-Jul-2011
[24] Vera Oruqaj & Sinan Saraqi - Te lutem Kthehu 2011.mp3 3.1 MB 15-Jul-2011
[24] Vera Oruqaj & Sinan Saraqi - Valle bukur valle 2011.mp3 3.0 MB 15-Jul-2011
[24] Vera Oruqaj & Sinan Saraqi - Mesazhin ta qova 2011.mp3 3.3 MB 15-Jul-2011
[24] Vera Oruqaj & Sinan Saraqi - Ma jep fjalen 2011.mp3 4.1 MB 15-Jul-2011
[24] Vera Oruqaj & Sinan Saraqi - E kam zan nje femer 2011.mp3 4.5 MB 15-Jul-2011
[24] Vera Oruqaj & Sinan Saraqi - Bie klarinetes 2011.mp3 4.8 MB 15-Jul-2011
[24] Vera Oruqaj & Sinan Saraqi - Gjegjeler 2011.mp3 4.1 MB 15-Jul-2011
[24] Vera Oruqaj & Sinan Saraqi - Goc po te pres 2011.mp3 3.6 MB 15-Jul-2011
[24] Vera Oruqaj & Sinan Saraqi - Hadi hadi 2011.mp3 2.3 MB 15-Jul-2011
[24] Vera Oruqaj & Sinan Saraqi - Adrenalina 2011.mp3 3.5 MB 15-Jul-2011
13 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 47.5 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu