Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Valton Krasniqi - U gezue Nana 2011.mp3 3.9 MB 14-Jul-2011
[24] Valton Krasniqi - Vetem Nje Enderr 2011.mp3 3.7 MB 14-Jul-2011
[24] Valton Krasniqi - Zemra me ben Tak 2011.mp3 2.9 MB 14-Jul-2011
[24] Valton Krasniqi ft Duli - E Martova Djalin 2011.mp3 3.1 MB 14-Jul-2011
[24] Valton Krasniqi - Te Dua 2011.mp3 3.2 MB 14-Jul-2011
[24] Valton Krasniqi - Pse Je Penduar 2011.mp3 3.0 MB 14-Jul-2011
[24] Valton Krasniqi - E Di Se Kam Gabu 2011.mp3 3.1 MB 14-Jul-2011
[24] Valton Krasniqi - Jemi Nr 1 2011.mp3 4.0 MB 14-Jul-2011
[24] Valton Krasniqi - Krejt OKej 2011.mp3 3.2 MB 14-Jul-2011
[24] Valton Krasniqi - Me Fal Se kam Gabu 2011.mp3 3.9 MB 14-Jul-2011
[24] Valton Krasniqi - Dashuri Me Zor 2011.mp3 4.2 MB 14-Jul-2011
11 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 38.4 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu