Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Valon Nebi GeLanca ni dit Bukur suharek jasha adelajda 2o11.MP3 5.8 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Nebi GeLanca Un ni keng 2o11.MP3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Nebi GeLanca Me Defa per Kanagjegj 2o11.MP3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Nebi GeLanca Hajde hajde Jasha 2o11.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Nebi GeLanca Tallava per Risi-Ks dhe Dedi-Ks dhe Therandamusic.com.MP3 7.2 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Nebi GeLanca - te dashurova ne mosh te re 2o11.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Nebi GeLanca Hajde Kenojna me Dahire 2o11.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Nebi GeLanca Sa Her po te therras ne Emer 2o11.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Nebi GeLanca Oj LuLIe Pllumi Bardh 2o11.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Nebi GeLanca gjemile 2o11.MP3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Nebi GeLanca vLLau jon i embel 2o11.MP3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Nebi GeLanca Zemer 2o11.MP3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Nebi GeLanca A me Fol as Mos m'fol 2o11.MP3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Nebi GeLanca Kujton baba i Lules.MP3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Nebi GeLanca Rreth e rreth Kosoves 2o11.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Valon Nebi GeLanca Kur i mbusha 20 Vjet tallava 2o11.mp3 8.6 MB 18-Apr-2011
16 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 64.2 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu