Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Valon Dhe Nebi Gelanca - Potpori me Defa e Tupana 2011.MP3 5.9 MB 16-Jul-2011
[24] Valon Dhe Nebi Gelanca - Tallava per Gurbteqar 2011.MP3 7.5 MB 16-Jul-2011
[24] Valon Dhe Nebi Gelanca - Turbo Tallava 2011.MP3 6.5 MB 16-Jul-2011
[24] Valon Dhe Nebi Gelanca - U gezu zemra nanes e Babes 2011.MP3 3.2 MB 16-Jul-2011
[24] Valon Dhe Nebi Gelanca - Oj dora me Kan 2011.MP3 3.5 MB 16-Jul-2011
[24] Valon Dhe Nebi Gelanca - Kush osht ne Gurbet 2011.MP3 3.0 MB 16-Jul-2011
[24] Valon Dhe Nebi Gelanca - Fluturoj Dalldyshja 2011.MP3 3.2 MB 16-Jul-2011
[24] Valon Dhe Nebi Gelanca - Hajde hajde sonte Kenojna 2011.MP3 3.9 MB 16-Jul-2011
[24] Valon Dhe Nebi Gelanca - Hajde qika 2011.MP3 3.1 MB 16-Jul-2011
[24] Valon Dhe Nebi Gelanca - Adrenalina 2011.MP3 3.6 MB 16-Jul-2011
10 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 43.5 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu