Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Vali - Oj lulije pllumbi bardh 2011.mp3 2.9 MB 19-Jul-2011
[24] Vali - Me ty moj qapkene 2011.mp3 1.9 MB 19-Jul-2011
[24] Vali - Po knojna me def 2011.mp3 2.8 MB 19-Jul-2011
[24] Vali - Te dua te dua 2011.mp3 3.0 MB 19-Jul-2011
[24] Vali - Vajz me sy te shkruar 2011.mp3 3.1 MB 19-Jul-2011
[24] Vali - Lozonjare 2011.mp3 4.0 MB 19-Jul-2011
[24] Vali - Le te vdes ne ket behar 2011.mp3 4.0 MB 19-Jul-2011
[24] Vali - Hajde sante lujna knojna 2011.mp3 4.2 MB 19-Jul-2011
[24] Vali - Kaqurrele 2011.mp3 3.0 MB 19-Jul-2011
[24] Vali - Kqyrni shoqe 2011.mp3 1.6 MB 19-Jul-2011
[24] Vali - Ku po knojna 2011.mp3 2.1 MB 19-Jul-2011
[24] Vali - Do ti kallim fitilat e llames 2011.mp3 2.5 MB 19-Jul-2011
12 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 35.2 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu