Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Shyhret Behluli - Mirmrama i zoti i shpis 2011.mp3 2.0 MB 14-Jul-2011
[24] Shyhret Behluli - Moj e mira ne der te stanit 2011.mp3 2.1 MB 14-Jul-2011
[24] Shyhrete Behluli - Lum unaza n doren tande 2011.mp3 3.6 MB 14-Jul-2011
[24] Shyhret Behluli - Ma te mir me u ba 2011.mp3 4.2 MB 14-Jul-2011
[24] Shyhret Behluli - Lujma lujma doren 2011.mp3 2.5 MB 14-Jul-2011
[24] Shyhret Behluli - E bika shiu pushu 2011.mp3 2.0 MB 14-Jul-2011
[24] Shyhret Behluli - Hajde nuse reja jeme 2011.mp3 4.4 MB 14-Jul-2011
[24] Shyhret Behluli - Karajfil ne bashqe 2011.mp3 2.7 MB 14-Jul-2011
[24] Shyhret Behluli - Banu gati 2011.mp3 3.5 MB 14-Jul-2011
9 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 27.1 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu