Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Shqipe Abazi - Ngjitet kana 2011.mp3 3.9 MB 14-Jul-2011
[24] Shqipe Abazi - Oj lulie lum kunata 2011.mp3 3.2 MB 14-Jul-2011
[24] Shqipe Abazi - Shuni motra 2011.mp3 1.6 MB 14-Jul-2011
[24] Shqipe Abazi - Si nje vit 2011.mp3 3.6 MB 14-Jul-2011
[24] Shqipe Abazi - Keng gurbeti 2011.mp3 3.2 MB 14-Jul-2011
[24] Shqipe Abazi - Jolla moj mihane 2011.mp3 5.5 MB 14-Jul-2011
[24] Shqipe Abazi - Ishin puthe mekatare 2011.mp3 2.8 MB 14-Jul-2011
[24] Shqipe Abazi - Jam vajz pa behane 2011.mp3 2.7 MB 14-Jul-2011
[24] Shqipe Abazi - Jetoj 2011.mp3 3.6 MB 14-Jul-2011
[24] Shqipe Abazi - Adrenalina 2011.mp3 3.6 MB 14-Jul-2011
10 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 33.8 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu