Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Sef Duraj - Potpuri sikur vjet edhe sivjet 2011.mp3 3.3 MB 14-Jun-2011
[24] Sef Duraj - Sikur ta dija 2011.mp3 4.2 MB 14-Jun-2011
[24] Sef Duraj - Ty gjithkush ta ka lakmi 2011.mp3 2.8 MB 14-Jun-2011
[24] Sef Duraj - Vajza ideale 2011.mp3 3.5 MB 14-Jun-2011
[24] Sef Duraj - Pes pare si jep 2011.mp3 3.2 MB 14-Jun-2011
[24] Sef Duraj - Per veti e kam 2011.mp3 2.8 MB 14-Jun-2011
[24] Sef Duraj - Jam djal pa behane 2011.mp3 3.2 MB 14-Jun-2011
[24] Sef Duraj - Kjo lulija qan qan 2011.mp3 3.0 MB 14-Jun-2011
[24] Sef Duraj - Nuk dorzohem 2011.mp3 4.2 MB 14-Jun-2011
[24] Sef Duraj - Amator ne dashuri 2011.mp3 3.1 MB 14-Jun-2011
10 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 33.4 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu