Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Safet Igrishta - O Gurbet 2011.mp3 4.1 MB 22-Jul-2011
[24] Safet Igrishta - Per ty 2011.mp3 9.3 MB 22-Jul-2011
[24] Safet Igrishta- Xhejlanen 2011.mp3 3.3 MB 22-Jul-2011
[24] Safet Igrishta - Na Vjen Dita Edhe Neve 2011.mp3 3.6 MB 22-Jul-2011
[24] Safet Igrishta - Kalle Kalle Malin 2011.mp3 3.2 MB 22-Jul-2011
[24] Safet Igrishta - E Kush Te ka Rrejt 2011.mp3 4.4 MB 22-Jul-2011
[24] Safet Igrishta - Hajde Me Mu 2011.mp3 4.2 MB 22-Jul-2011
[24] Safet Igrishta - Destan Begu 2011.mp3 3.1 MB 22-Jul-2011
8 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 35.1 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu