Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Rifat Berisha - Deshmori Rasim Kqina 2011.mp3 5.3 MB 18-Apr-2011
[24] Rifat Berisha - Deshmori Rifat Smajli 2011.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
[24] Rifat Berisha - Fjala e ti ka me na Pri 2011.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Rifat Berisha - Keng per Rexh Bajrami 2011.mp3 6.1 MB 18-Apr-2011
[24] Rifat Berisha - Zhuj Selman 2011.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Rifat Berisha - Deshmori Xhafer Mehmetaj 2011.mp3 6.4 MB 18-Apr-2011
[24] Rifat Berisha Qankalaja 2011.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Rifat Berisha Q Jan kto Gjama 2011.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Rifat Berisha - Veprimtarit fadil Ferati 2011.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Rifat Berisha - Kenga e rexhes 2011.mp3 6.0 MB 18-Apr-2011
10 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 52.3 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu