Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Rifat Berisha - Meh Uka 2011.mp3 8.0 MB 14-Jul-2011
[24] Rifat Berisha - Ku e rrite shtatin 2011.mp3 4.5 MB 14-Jul-2011
[24] Rifat Berisha - Minire moj bukuri 2011.mp3 2.6 MB 14-Jul-2011
[24] Rifat Berisha - Nysret Shala 2011.mp3 7.2 MB 14-Jul-2011
[24] Rifat Berisha - Vjen mihanja 2011.mp3 3.9 MB 14-Jul-2011
[24] Rifat Berisha - Ka po me shkon moj zane 2011.mp3 3.2 MB 14-Jul-2011
[24] Rifat Berisha - Gjyshit Mehmet Zekaj 2011.mp3 6.3 MB 14-Jul-2011
[24] Rifat Berisha - Asllan Nikiqi 2011.mp3 6.9 MB 14-Jul-2011
[24] Rifat Berisha - Augustin Gjocaj 2011.mp3 7.5 MB 14-Jul-2011
[24] Rifat Berisha - Boll e mir ne ortek te bores 2011.mp3 3.7 MB 14-Jul-2011
[24] Rifat Berisha - Fadil Niman - Tigri 2011.mp3 4.5 MB 14-Jul-2011
[24] Rifat Berisha - Ali Pasha burr i vogel 2011.mp3 3.0 MB 14-Jul-2011
12 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 61.3 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu