Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Nystret Haxha - Me shum stile 2011.mp3 3.0 MB 23-Jul-2011
[24] Nystret Haxha - Sdu tjeter me pa 2011.mp3 3.5 MB 23-Jul-2011
[24] Nystret Haxha - Te kam prush 2011.mp3 3.1 MB 23-Jul-2011
[24] Nystret Haxha - Zemra e shnosh zemra e lig 2011.mp3 3.3 MB 23-Jul-2011
[24] Nystret Haxha - Mashalla e mashalla 2011.mp3 4.4 MB 23-Jul-2011
[24] Nystret Haxha - Lindi simpatia 2011.mp3 3.0 MB 23-Jul-2011
[24] Nystret Haxha - Dasma Kosovare 2011.mp3 3.2 MB 23-Jul-2011
[24] Nystret Haxha - Jena gzu e jena gzu 2011.mp3 3.6 MB 23-Jul-2011
[24] Nystret Haxha - Jena vllazen kallabllak 2011.mp3 2.4 MB 23-Jul-2011
[24] Nystret Haxha - Keng per Deshmorin Jashar Jashari 2011.mp3 3.7 MB 23-Jul-2011
[24] Nystret Haxha - Bajna dasem e shyhret 2011.mp3 3.0 MB 23-Jul-2011
11 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 36.4 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu