Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Mentor Kurtishi - Nafaka e Nates 2011.mp3 4.7 MB 11-Jul-2011
[24] Mentor Kurtishi - Tallava 2011.mp3 6.5 MB 11-Jul-2011
[24] Mentor Kurtishi - Zemer te kam 2011.mp3 3.3 MB 11-Jul-2011
[24] Mentor Kurtishi - Moj hatixhe 2011.mp3 5.3 MB 11-Jul-2011
[24] Mentor Kurtishi - Mendjemadhsia 2011.mp3 3.1 MB 11-Jul-2011
[24] Mentor Kurtishi - Jam djal Sevdali 2011.mp3 3.6 MB 11-Jul-2011
[24] Mentor Kurtishi - Krejt kan than 2011.mp3 4.1 MB 11-Jul-2011
[24] Mentor Kurtishi - Jam Jetim 2011.mp3 2.8 MB 11-Jul-2011
8 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 33.4 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu