Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Luljeta Krasniqi - Sylqe Begu 2o11.mp3 7.4 MB 22-Jul-2011
[24] Luljeta Krasniqi - Te lutem gaboje rrugen 2o11.mp3 3.1 MB 22-Jul-2011
[24] Luljeta Krasniqi - Tinxa kush te foli 2o11.mp3 2.5 MB 22-Jul-2011
[24] Luljeta Krasniqi - Tradhtia nuk falet 2o11.mp3 4.4 MB 22-Jul-2011
[24] Luljeta Krasniqi - Sonte duhet me u nda 2o11.mp3 3.4 MB 22-Jul-2011
[24] Luljeta Krasniqi - Rremo Titana 2o11.mp3 5.2 MB 22-Jul-2011
[24] Luljeta Krasniqi - Pa adres 2o11.mp3 4.2 MB 22-Jul-2011
[24] Luljeta Krasniqi - Numrit tend i bie 2o11.mp3 2.7 MB 22-Jul-2011
[24] Luljeta Krasniqi - Ku je sonte 2o11.mp3 4.1 MB 22-Jul-2011
[24] Luljeta Krasniqi - Kur vjen pleqria 2o11.mp3 2.9 MB 22-Jul-2011
[24] Luljeta Krasniqi - Djal Hastreti 2o11.mp3 3.5 MB 22-Jul-2011
11 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 43.3 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu