Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Liman Qerimi - Sonte Dasma Ja Ka Nis 2011.mp3 4.5 MB 22-Apr-2011
[24] Liman Qerimi - Tradhtare 2011.mp3 4.3 MB 22-Apr-2011
[24] Liman Qerimi - U Largove 2011.mp3 6.9 MB 22-Apr-2011
[24] Liman Qerimi - Luj Cucek 2011.mp3 4.7 MB 22-Apr-2011
[24] Liman Qerimi - Kush Po Vjen Me Temena 2011.mp3 4.8 MB 22-Apr-2011
[24] Liman Qerimi - Cika Cika 2011.mp3 4.4 MB 22-Apr-2011
[24] Liman Qerimi - Kenge Gurbeti 2011.mp3 4.8 MB 22-Apr-2011
[24] Liman Qerimi - Bjondines 2011.mp3 3.9 MB 22-Apr-2011
8 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 38.3 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu