Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Leta - Pasha ty e pasha veten 2011.mp3 2.8 MB 12-Jul-2011
[24] Leta - Oj lulie qajin me bardhak 2011.mp3 2.3 MB 12-Jul-2011
[24] Leta - Paska vesh lulia fustan 2011.mp3 2.7 MB 12-Jul-2011
[24] Leta - Shkojshin e thojshin 2011.mp3 2.3 MB 12-Jul-2011
[24] Leta - Tradhtar 2011.mp3 4.3 MB 12-Jul-2011
[24] Leta - Tallava 2011.mp3 7.9 MB 12-Jul-2011
[24] Leta - Oj lulie pllumbi bardh 2011.mp3 2.5 MB 12-Jul-2011
[24] Leta - Ngjitet kana 2011.mp3 2.1 MB 12-Jul-2011
[24] Leta - E krisi pushka 2011.mp3 3.4 MB 12-Jul-2011
[24] Leta - Bajna Dasem 2011.mp3 3.5 MB 12-Jul-2011
[24] Leta - Erdhen kerret 2011.mp3 3.1 MB 12-Jul-2011
[24] Leta - Kur te pam nuse si hyri 2011.mp3 3.7 MB 12-Jul-2011
[24] Leta - Naj naj ninaj na 2011.mp3 2.7 MB 12-Jul-2011
[24] Leta - Moj raki - Taksim 2011.mp3 1.5 MB 12-Jul-2011
[24] Leta - A mori shyhret 2011.mp3 4.1 MB 12-Jul-2011
15 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 48.7 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu