Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Lali Kadriu - Qysh dojna kuvendojna 2011.mp3 3.8 MB 14-Jul-2011
[24] Lali Kadriu - S jemi pa akoma 2011.mp3 3.5 MB 14-Jul-2011
[24] Lali Kadriu - S po di qysh me ja ba 2011.mp3 2.7 MB 14-Jul-2011
[24] Lali Kadriu - Ti je ajo 2011.mp3 3.4 MB 14-Jul-2011
[24] Lali Kadriu - Po vjen nusja 2011.mp3 3.2 MB 14-Jul-2011
[24] Lali Kadriu - Pa ty 2011.mp3 3.5 MB 14-Jul-2011
[24] Lali Kadriu - I lumter 2011.mp3 2.7 MB 14-Jul-2011
[24] Lali Kadriu - Ka ndryshuar bota 2011.mp3 2.8 MB 14-Jul-2011
[24] Lali Kadriu - Keng per Sherif Frangun 2011.mp3 2.4 MB 14-Jul-2011
[24] Lali Kadriu - Maturant 2011.mp3 3.2 MB 14-Jul-2011
[24] Lali Kadriu - Djemt e sodit 2011.mp3 3.8 MB 14-Jul-2011
11 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 35.0 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu