Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Fani - Prit me dit e prit me net 2o11.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Fani - Un me te mir ti me te keq 2o11.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Gjovani - E di vet 2o11.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ardiana Kabashi - S muj me te pa 2o11.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Valdet gecaj - Dy zemra 2o11.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Arjeta & Nystret Krasniqi - Ban s ban 2o11.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Arjata & Nystret kabashi - S ka ma keq 2o11.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] Vjollca Luka - Jetova po S isha gjall 2o11.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Sela Begaj - Thuaj e mos vuaj 2o11.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Flloko ft Hajra - Pse Gabove 2o11.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Arsim Lushtaku - Falma zemren 2o11.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ardiana kabashi - Her me gzon her me idhnon 2o11.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Papushi - Pishman 2o11.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
13 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 48.9 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu