Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 11 Hysi - Si dhurat 2011.mp3 2.6 MB 06-Jul-2011
[24] 10 Hysi - Luj kosovare 2011.mp3 2.9 MB 06-Jul-2011
[24] 12 Hysi - Vetem 5 Minuta 2011.mp3 2.6 MB 06-Jul-2011
[24] 13 Hysi - Moj e mira e diaspores 2011.mp3 2.4 MB 06-Jul-2011
[24] 15 Hysi - Maturant 2011.mp3 2.7 MB 06-Jul-2011
[24] 14 Hysi - Djal hastret & Goc pejane 2011.mp3 4.0 MB 06-Jul-2011
[24] 09 Hysi - Gjeje nusen dhe Dashnin 2011.mp3 2.3 MB 06-Jul-2011
[24] 08 Hysi - Lujma belin 2011.mp3 2.8 MB 06-Jul-2011
[24] 03 Hysi - Emine 2011.mp3 2.6 MB 06-Jul-2011
[24] 02 Hysi - Qikat shkojn e vijn 2011.mp3 2.8 MB 06-Jul-2011
[24] 04 Hysi - Jena gezu 2011.mp3 2.3 MB 06-Jul-2011
[24] 05 Hysi - Me shuplaka 2011.mp3 2.1 MB 06-Jul-2011
[24] 07 Hysi - Mbeta pa ty 2011.mp3 2.7 MB 06-Jul-2011
[24] 06 Hysi - Meli meli 2011.mp3 3.1 MB 06-Jul-2011
[24] 01 Hysi - Zoti i shpis 2011.mp3 2.5 MB 06-Jul-2011
15 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 40.5 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu