Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Hysen Trubareva - Zemren time 2011.mp3 6.0 MB 18-Apr-2011
[24] Hysen Trubareva - Per Sulltan Hajollin dhe Sulltan Sy Verdhin 2011.mp3 8.2 MB 18-Apr-2011
[24] Hysen Trubareva - Ah moj nana ime 2011.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Hysen Trubareva - Zemren tende e ke Kall 2011.mp3 8.0 MB 18-Apr-2011
[24] Hysen Trubareva - Per ty kisha vdek 2011.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Hysen Trubareva - Esht ron prinderit per dashni mi lan 2011.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] Hysen Trubareva - Tallava 2011.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Hysen Trubareva - Per ty krejt normal per mu kijamet 2011.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Hysen Trubareva - Boma hallall 2011.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Hysen Trubareva - Hajt moj zemer hajt dukat 2011.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[24] Hysen Trubareva - Ti ishe komandant 2011.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
11 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 50.4 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu