Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Meda - Moj Dashni 2011.mp3 3.2 MB 12-Sep-2011
[24] Nescho ft. 2Kings - Ey Ey ( Prod By Lyric Master) 2011.mp3 2.7 MB 12-Sep-2011
[24] Meda - Dashurova 2011.mp3 3.0 MB 12-Sep-2011
[24] Mc Kresha ft Lyrical Son - Lui Lui 2011.mp3 5.2 MB 12-Sep-2011
[24] MC Qoppa ft. Arben and Bledi - Emine-m 2011.mp3 3.4 MB 12-Sep-2011
[24] Nora Ft. Mc Kresha - As ni zo 2011.mp3 4.5 MB 12-Sep-2011
[24] Ram Kukaj - Ku Je Sot Ti 2011.mp3 5.0 MB 12-Sep-2011
[24] Vesa Luma - Ti Po Don 2011.mp3 3.6 MB 12-Sep-2011
[24] Zanfina Ismaili - Ti pa mu smundesh 2011.mp3 5.1 MB 12-Sep-2011
[24] Skillz Ft. Tingulli 3nt - High 2011.mp3 7.1 MB 12-Sep-2011
[24] Sinan Hoxha Ft. Seldi Qalliu - Bjondina 2011.mp3 4.7 MB 12-Sep-2011
[24] Ryva Kajtazi - Hajde zemer 2011.mp3 5.5 MB 12-Sep-2011
[24] MC Kresha ft. Lyrical Son - Fuck Tallava 2011.mp3 5.4 MB 12-Sep-2011
[24] Lyric Master ft.Lil Samee - Te Dua Me Mungon 2011.mp3 3.6 MB 12-Sep-2011
[24] Dhurata Ahmetaj ft. PaPi - Hot Summer 2011.mp3 5.1 MB 12-Sep-2011
[24] Dj Canny Feat. Arta Bajrami - E Pa Fat (Sllow 2011).mp3 4.4 MB 12-Sep-2011
[24] Dafina Dauti - Shko 2011.mp3 5.1 MB 12-Sep-2011
[24] Blero feat Astrit Stafaj - Summer Love 2011.mp3 3.8 MB 12-Sep-2011
[24] Besa - Always on my mind 2011.mp3 5.5 MB 12-Sep-2011
[24] Elvana Gjata - Afer dhe Larg 2011.mp3 3.9 MB 12-Sep-2011
[24] Genta - Guximi 2011.mp3 3.5 MB 12-Sep-2011
[24] Lyric Master - A Ka Naj Sen 2011.mp3 2.9 MB 12-Sep-2011
[24] Leonora Jakupi - iluzion 2011.mp3 3.9 MB 12-Sep-2011
[24] Kaltrina Selimi - Hot 2011.mp3 3.4 MB 12-Sep-2011
[24] Hekuran Krasniqi e Grupi Fama - Qika e mir 2011.mp3 4.9 MB 12-Sep-2011
[24] Adelina Berisha - Sa larg je 2011.mp3 3.5 MB 12-Sep-2011
26 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 112.1 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu