Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Gena - Poso mulipis 2o11.mp3 1.6 MB 25-Jun-2011
[24] Gena - Picirika Mermeti 2o11.mp3 7.1 MB 25-Jun-2011
[24] Gena - Paso sagapo 2o11.mp3 3.4 MB 25-Jun-2011
[24] Gena - Pallto e vjeter 2o11.mp3 3.2 MB 25-Jun-2011
[24] Gena - Sa do ti dua ata dy sy 2o11.mp3 2.6 MB 25-Jun-2011
[24] Gena - Sagapo 2o11.mp3 5.3 MB 25-Jun-2011
[24] Gena - Tha mu Klisis 2o11.mp3 1.9 MB 25-Jun-2011
[24] Gena - Te dashuroj si i cmendur 2o11.mp3 4.1 MB 25-Jun-2011
[24] Gena - Sama mu dhe pau puthena 2o11.mp3 3.2 MB 25-Jun-2011
[24] Gena - O ti Agapo 2o11.mp3 2.5 MB 25-Jun-2011
[24] Gena - Ne prehrin e Nanes 2o11.mp3 3.8 MB 25-Jun-2011
[24] Gena - Eja ne prehen 2o11.mp3 1.8 MB 25-Jun-2011
[24] Gena - Dashurova syt e bukur 2o11.mp3 1.9 MB 25-Jun-2011
[24] Gena - Cke moj goce 2o11.mp3 1.7 MB 25-Jun-2011
[24] Gena - Jam shofer Taxi 2o11.mp3 2.4 MB 25-Jun-2011
[24] Gena - Kollazh Jorgjica Jemi mbledh me shoqri 2o11.mp3 3.3 MB 25-Jun-2011
[24] Gena - Ne moshen e rinis 2o11.mp3 2.6 MB 25-Jun-2011
[24] Gena - Naten nana sa lot kam derdhur 2o11.mp3 4.4 MB 25-Jun-2011
[24] Gena - Lulet e majt 2o11.mp3 3.3 MB 25-Jun-2011
[24] Gena - A kur ver File 2o11.mp3 5.1 MB 25-Jun-2011
20 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 65.4 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu