Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Labi Ke Harru Vujtjen.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi Kjo Buka e Gurbetit.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Viola Dashuri nuk Ka Kusht.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Valentina Ajdari Nuk te Pres.mp3 3.0 MB 18-Apr-2011
[24] Afrim Muqiqi Moj Selvie.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Shqiperi Kelmendi Hera e Pare.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Xhela Falmi Buzet.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Valbona Spahiu Lotet Mi ke Fshi.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Nexhi Brenda Teje Jam.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Labi Vajz Me sy te Shkruar.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Violet Lulgjuraj Te Dua Mos me Thuaj.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Dani Te Killa Parti.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Gili Nuk te Kam Frajer.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Nadi Ditet e Dashuris.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Granit Hyseni Lere.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Anduena Tahiri Mbetet Dashuri e Vjeter.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
16 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 53.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu