Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Endrit Duraku - Oj Lulie 2011.mp3 2.5 MB 11-Jul-2011
[24] Endrit Duraku - Shina Naj 2011.mp3 2.8 MB 11-Jul-2011
[24] Endrit Duraku - Simpatia 2011.mp3 2.9 MB 11-Jul-2011
[24] Endrit Duraku - Te dua te dua 2011.mp3 2.9 MB 11-Jul-2011
[24] Endrit Duraku - O sheqer 2011.mp3 2.5 MB 11-Jul-2011
[24] Endrit Duraku - O llokum 2011.mp3 3.5 MB 11-Jul-2011
[24] Endrit Duraku - Kalle shoqni 2011.mp3 3.1 MB 11-Jul-2011
[24] Endrit Duraku - Kavaleri 2011.mp3 3.8 MB 11-Jul-2011
[24] Endrit Duraku - Krejt po sillet 2011.mp3 2.8 MB 11-Jul-2011
[24] Endrit Duraku - Boll kam prit 2011.mp3 2.5 MB 11-Jul-2011
10 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 29.2 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu