Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Elvana Gjata - Me ty 2011.mp3 3.4 MB 11-Aug-2011
[24] Elvana Gjata - Mamani nejen ft Fuga 2011.mp3 3.3 MB 11-Aug-2011
[24] Elvana Gjata - Kush jam une 2011.mp3 3.6 MB 11-Aug-2011
[24] Elvana Gjata - Nuk jam me 2011.mp3 3.2 MB 11-Aug-2011
[24] Elvana Gjata - Ti je 2011.mp3 3.2 MB 11-Aug-2011
[24] Elvana Gjata - Vetes 2011.mp3 3.6 MB 11-Aug-2011
[24] Elvana Gjata - Turn u on 2011.mp3 3.6 MB 11-Aug-2011
[24] Elvana Gjata - Ku jeton dashuria ime 2011.mp3 3.3 MB 11-Aug-2011
[24] Elvana Gjata - Ku do qe jam 2011.mp3 2.9 MB 11-Aug-2011
[24] Elvana Gjata - Bonus Track Sex on the Beatch 2011.mp3 1.8 MB 11-Aug-2011
[24] Elvana Gjata - Afer dhe larg 2011.mp3 3.2 MB 11-Aug-2011
[24] Elvana Gjata - Dancehall 2011.mp3 3.4 MB 11-Aug-2011
[24] Elvana Gjata - Dhe zemra ndal 2011.mp3 4.1 MB 11-Aug-2011
[24] Elvana Gjata - Gjaku im 2011.mp3 3.5 MB 11-Aug-2011
[24] Elvana Gjata - Dhe zemra ndal Remix 2011.mp3 3.9 MB 11-Aug-2011
[24] Elvana Gjata - A ki ti zemer 2011.mp3 3.3 MB 11-Aug-2011
16 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 53.3 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu