Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 08.Edi - Vallja e Rugoves [Remix 2011].mp3 3.5 MB 22-Jun-2011
[24] 09.Edi - Loti rrjedh nga Syri 2011.mp3 2.2 MB 22-Jun-2011
[24] 10.Edi - Era Sa her Fryn 2011.mp3 4.8 MB 22-Jun-2011
[24] 11.Edi - Me Fal o Shpirt 2011.mp3 4.5 MB 22-Jun-2011
[24] 07.Edi - Jena Vllazen Kallabllak 2011.mp3 1.8 MB 22-Jun-2011
[24] 06.Edi - Ka Than baba 2011.mp3 1.7 MB 22-Jun-2011
[24] 02.Edi - Nje Arsye 2011.mp3 2.7 MB 22-Jun-2011
[24] 03.Edi - Xhelozia 2011.mp3 4.0 MB 22-Jun-2011
[24] 04.Edi - Lumja Doren 2011.mp3 3.0 MB 22-Jun-2011
[24] 05.Edi - Kqyrni Qika 2011.mp3 2.0 MB 22-Jun-2011
[24] 01.Edi - Mekatare 2011.mp3 3.5 MB 22-Jun-2011
11 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 33.8 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu