Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Duli - Nuk ka shanca.mp3 3.2 MB 23-Jun-2011
[24] Duli - Me endrra nuk jetohet 2011.mp3 4.0 MB 23-Jun-2011
[24] Duli - Perseri gabove 2011.mp3 3.7 MB 23-Jun-2011
[24] Duli - Pse erdhe prap 2011.mp3 3.5 MB 23-Jun-2011
[24] Duli - Ti je dinamit 2011.mp3 4.0 MB 23-Jun-2011
[24] Duli - Jam merzit 2011.mp3 3.8 MB 23-Jun-2011
[24] Duli - Fjalet e zemres 2011.mp3 3.5 MB 23-Jun-2011
[24] Duli - Dashni e rrejshme 2011.mp3 3.8 MB 23-Jun-2011
[24] Duli - Dasma Kerqovare 2011.mp3 4.0 MB 23-Jun-2011
[24] Duli - Emine 2011.mp3 3.7 MB 23-Jun-2011
[24] Duli - Fjala 2011.mp3 3.7 MB 23-Jun-2011
[24] Duli - Ata sy 2011.mp3 3.8 MB 23-Jun-2011
12 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 44.8 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu