Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 03.BimBimma - Qka (Feat. Mc Kresha).mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] 07.BimBimma - Anthem (Ft. MC Kresha, Lyrical Son, Singular, Skillz Dhe Kaos).mp3 8.6 MB 18-Apr-2011
[24] 17.BimBimma - Zani i Skamjes.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] 05.BimBimma - Kimisti.mp3 6.8 MB 18-Apr-2011
[24] 18.BimBimma - Qu!!!.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] 11.BimBimma - Raw (Feat. Dr.Mic).MP3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] 12.BimBimma - Llef.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] 19.BimBimma - Un e Dua Barin (weedmix) (Feat. Big Busta & Lyrical Son).mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] 09.BimBimma - Thug Music.mp3 7.1 MB 18-Apr-2011
[240] 00.TRACK LIST.jpg 39.3 KB 18-Apr-2011
[24] 02.BimBimma - Fight Rap (Feat. Dai & Lyrical Son).mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[240] 00.ALBUM COVER FRONT.jpg 110.3 KB 18-Apr-2011
[24] 21.BimBimma - Ska Kufi (Feat. Lyrical Son).mp3 6.1 MB 18-Apr-2011
[24] 04.BimBimma - Veq po du me... (Feat. Vig Poppa & Singullar).mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
14 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 61.8 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu