Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Behare Shala - Sikur vera 2011.mp3 2.9 MB 23-Jul-2011
[24] Behare Shala - Te dhasht zoti djal ne voter 2011.mp3 3.6 MB 23-Jul-2011
[24] Behare Shala - Xhixhile 2011.mp3 2.9 MB 23-Jul-2011
[24] Behare Shala - Sa mir po kcen 2011.mp3 3.1 MB 23-Jul-2011
[24] Behare Shala - Qika e diaspores 2011.mp3 3.2 MB 23-Jul-2011
[24] Behare Shala - Jam betu 2011.mp3 4.4 MB 23-Jul-2011
[24] Behare Shala - Mos ma luj synin e zi 2011.mp3 4.4 MB 23-Jul-2011
[24] Behare Shala - Qik hastret 2011.mp3 3.9 MB 23-Jul-2011
[24] Behare Shala - Jabanxhiu 2011.mp3 3.1 MB 23-Jul-2011
9 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 31.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu