Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Avdyl Mziu - Oj Lulije O Llokum 2011.mp3 2.4 MB 23-Jun-2011
[24] Avdyl Mziu - O Sa Bukur po Dokesh 2011.mp3 2.4 MB 23-Jun-2011
[24] Avdyl Mziu - Paska Vesh Lulija Fustan 2011.mp3 2.0 MB 23-Jun-2011
[24] Avdyl Mziu - Sa Mka Mar Malli 2011.mp3 1.6 MB 23-Jun-2011
[24] Avdyl Mziu - Zoti I shpis 2011.mp3 449.1 KB 23-Jun-2011
[24] Avdyl Mziu - Zemra Zemren 2011.mp3 2.9 MB 23-Jun-2011
[24] Avdyl Mziu - Ne Mitrovic na rrehi Teli 2011.mp3 4.3 MB 23-Jun-2011
[24] Avdyl Mziu - Mos me Thirr.mp3 3.0 MB 23-Jun-2011
[24] Avdyl Mziu - Fluturoj 2011.mp3 2.4 MB 23-Jun-2011
[24] Avdyl Mziu - Ah Moj Zemer 2011.mp3 2.0 MB 23-Jun-2011
[24] Avdyl Mziu - Hajt Vallzoje Vallen 2011.mp3 2.9 MB 23-Jun-2011
[24] Avdyl Mziu - Ishalla Nuk Po Bjen Shi 2011.mp3 2.7 MB 23-Jun-2011
[24] Avdyl Mziu - Miq E Shok 2011.mp3 1.9 MB 23-Jun-2011
[24] Avdyl Mziu - Lulija ne Der 2011.mp3 2.1 MB 23-Jun-2011
[24] Avdyl Mziu - Lumja Toka 2011.mp3 2.6 MB 23-Jun-2011
15 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 35.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu