Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 04 - Arta Osmani - Vajton zemra ime.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] 03 - Arta Osmani - Boll kam prit.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] 11 - Arta Osmani - Dikur kam pas lumturi.mp3 4.3 MB 18-Apr-2011
[24] 10 - Arta Osmani - Syrin tende katile moj.mp3 5.1 MB 18-Apr-2011
[24] 01 - Arta Osmani - Syzeze bjondine.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] 06 - Arta Osmani - Hajt zemer hajt.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] 02 - Arta Osmani - Ska rendesi a jam e para.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] 05 - Arta Osmani - Aman e kam dasht.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] 09 - Arta Osmani - Vet me deshte.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] 08 - Arta Osmani - Kjo dashija qoft mallku.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] 07 - Arta Osmani - Djal me sy te shkruar.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
11 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 43.7 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu