Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Labi Aman Dashni.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Aferdita Elshani Eshte Rrezik.mp3 3.4 MB 18-Apr-2011
[24] Sokol Gjakova Jemi Te Huaj.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Viki Ti me Mungon.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Korab Shaqiri Pran Teje.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Astrit Mulaj Dashuri e Ndaluar.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Vjollca Luka Ate Dit.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ylli Demaj Qe Dy jave.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[24] Sef Duraj Sje Dashuria.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Lori Dua.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Egzona Gerguri Dashuri Vrastare.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Anduena Tahiri 1000 Lote.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] Mera Zymeri Chill Baby.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Nexhat Osmani Fjala e Urt Popullore.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
14 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 47.4 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu