Shiko Filma edhe Humore Shqip drejt per drejt Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

 

Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Aferdita Elshani - Shum her tu luta 2011.mp3 3.7 MB 12-Jul-2011
[24] Aferdita Elshani - Per mua mos ki dert 2011.mp3 3.5 MB 12-Jul-2011
[24] Aferdita Elshani - Sme ze vendi vend 2011.mp3 3.5 MB 12-Jul-2011
[24] Aferdita Elshani - Tallava 2011.mp3 4.6 MB 12-Jul-2011
[24] Aferdita Elshani - Te dua te dua 2011.mp3 2.9 MB 12-Jul-2011
[24] Aferdita Elshani - Ore bylbyl qe fluturon 2011.mp3 3.8 MB 12-Jul-2011
[24] Aferdita Elshani - Oj lulie oo 2011.mp3 2.1 MB 12-Jul-2011
[24] Aferdita Elshani - Krejt po sillet 2011.mp3 3.5 MB 12-Jul-2011
[24] Aferdita Elshani - Lulie oj fellanz e malit 2011.mp3 2.3 MB 12-Jul-2011
[24] Aferdita Elshani - Me na ardh nusja 2011.mp3 3.1 MB 12-Jul-2011
[24] Aferdita Elshani - Njera shkon tjetra vejn 2011.mp3 3.4 MB 12-Jul-2011
[24] Aferdita Elshani - E lype e ke gjet 2011.mp3 3.1 MB 12-Jul-2011
12 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 39.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2018 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu