Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Ylberi - ngoni shok 2010.mp3 12.1 MB 18-Apr-2011
[24] Ylberi - Hat hajt 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ylberi - Mir mir kur jam me ty 2010.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] Ylberi - Keng gurbeti Tallava 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Ylberi - Po vjen nusja 2010.mp3 6.9 MB 18-Apr-2011
[24] Ylberi - Dil oj nan 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] Ylberi - Dua te sho 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Ylberi - Pse te lotojn kta sy moj vajz 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Ylberi - Oj lulja e blinit 2010.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Ylberi - Ah moj zemer ah moj zemer 2010.mp3 10.8 MB 18-Apr-2011
10 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 57.2 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu