Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 10'Xhavit Avdyli 'LIVE- Potpuri 2.mp3 9.8 MB 18-Apr-2011
[24] 09'Xhavit Avdyli 'LIVE- Potpuri 1.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] 14'Xhavit Avdyli 'LIVE- Ani moj Kosovë - Pse jem tost e gegë.mp3 4.8 MB 18-Apr-2011
[24] 04'Xhavit Avdyli 'LIVE- Engjellesh e bukurë.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] 08'Xhavit Avdyli 'LIVE- Fajto.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[24] 01'Xhavit Avdyli 'LIVE - Disponim për dasmorë.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] 07'Xhavit Avdyli 'LIVE- Me letra s'ka dashni.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] 03'Xhavit Avdyli 'LIVE - Katër anë mali ushton.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] 02'Xhavit Avdyli 'LIVE - Gurbetqare,mire se keni ardh.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] 13'Xhavit Avdyli 'LIVE- Thrret Prizreni mori shkoder.mp3 4.9 MB 18-Apr-2011
[24] 12'Xhavit Avdyli 'LIVE- 17 shkurt 2008 - PAVARESIA.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] 11'Xhavit Avdyli 'LIVE- Kujt ja fale zemren.mp3 4.5 MB 18-Apr-2011
[24] 05'Xhavit Avdyli 'LIVE- Lujma lujma.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] 06'Xhavit Avdyli 'LIVE- Përhajr synetia.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
14 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 60.7 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu