Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Xeni dhe Kastriot Tusha - Qou Rexho 2010.mp3 6.5 MB 18-Apr-2011
[24] Xeni dhe Kastriot Tusha - I vujtun jam ne ket jet 2010.mp3 6.6 MB 18-Apr-2011
[24] Xeni dhe Kastriot Tusha - Orkestrale 2010.mp3 5.7 MB 18-Apr-2011
[24] Xeni dhe Kastriot Tusha - Kno o zogu i malit 2010.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Xeni dhe Kastriot Tusha - Pranvera ka nis me dal 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Xeni dhe Kastriot Tusha - Te kam dasht dhe te dua.mp3 4.1 MB 18-Apr-2011
[24] Xeni dhe Kastriot Tusha - Prej shtepis kur jam dal 2010.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Xeni dhe Kastriot Tusha - Si na u ba kjo puna e veres 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Xeni dhe Kastriot Tusha - Orkestrale 2.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Xeni dhe Kastriot Tusha - Ku po knojn kto dy kumria 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Xeni dhe Kastriot Tusha - Dil niher moj vajz e bukur 2010.mp3 4.4 MB 18-Apr-2011
[24] Xeni dhe Kastriot Tusha - Kadal dal po vjen pleqnia 2010.mp3 6.9 MB 18-Apr-2011
[24] Xeni dhe Kastriot Tusha - Ne pranver lulja ne behare 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Xeni dhe Kastriot Tusha - Pasha syt e mi 2010.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
14 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 57.7 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu