Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Vellezrit Krasniqi - Sa lule i ka pranvera 2010.mp3 2.6 MB 18-Apr-2011
[24] Vellezrit Krasniqi - Moj nana ime 2010.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Vellezrit Krasniqi - Djalin tim moj vajza 2010.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Vellezrit Krasniqi - O bilbil Prizreni 2010.mp3 2.2 MB 18-Apr-2011
[24] Vellezrit Krasniqi - Thojke djali jam i ri 2010.mp3 1.7 MB 18-Apr-2011
[24] Vellezrit Krasniqi - Ku po shkon moj rrushja lales 2010.mp3 2.0 MB 18-Apr-2011
[24] Vellezrit Krasniqi - Emine 2010.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Vellezrit Krasniqi - Dashni moj dashni 2010.mp3 2.7 MB 18-Apr-2011
[24] Vellezrit Krasniqi - Hajde hajde mori nuse 2010.mp3 2.5 MB 18-Apr-2011
[24] Vellezrit Krasniqi - E pa bese 2010.mp3 2.0 MB 18-Apr-2011
[24] Vellezrit Krasniqi - Sa e bukur qenka vallja 2010.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
11 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 24.4 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu