Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] 14 Valton Krasniqi - Rastesisht u pame.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] 08 Valton Krasniqi - Pse me genjeve.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] 02 Valton Krasniqi - E di se kam gabu.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] 01 Valton Krasniqi - Krejt OK.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] 07 Valton Krasniqi - Syte e tu.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] 06 Valton Krasniqi - Zemren e kishe gure.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] 05 Valton Krasniqi - Sonte.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[240] CD Cover Front.JPG 71.8 KB 18-Apr-2011
[24] 11 Valton Krasniqi - Albanian Girls Hip Hop Remix.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] 09 Valton Krasniqi - Avanturist.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] 10 Valton Krasniqi - Albanian Girls Oriental House Remix.mp3 3.5 MB 18-Apr-2011
[24] 04 Valton Krasniqi - Zemra me ben tak.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[240] CD Cover Back.JPG 82.0 KB 18-Apr-2011
[24] 13 Valton Krasniqi - Je e bukur.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] 12 Valton Krasniqi - Mos me provoko.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] 03 Valton Krasniqi - Albanian Girls.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
16 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 46.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu