Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Teuta Selimi - Krejt po sillet 2010.mp3 3.6 MB 18-Apr-2011
[240] CD Cover Back.JPG 79.6 KB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Oj lulije 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Tallava 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Kur do bahesh nuse 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Ti ne zemren time 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[240] CD Cover Front.JPG 80.3 KB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Zemer me dogji malli 2010.mp3 2.9 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Rend me rend 2010.mp3 3.2 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Luhet vallja 2010.mp3 2.8 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Po knojna me loder 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Plaget e mia 2010.mp3 7.0 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Buzet digjen 2010.mp3 3.9 MB 18-Apr-2011
[24] Teuta Selimi - Kthehu or vella 2010.mp3 4.6 MB 18-Apr-2011
14 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 43.6 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu