Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu
Behuni Fans ne Twitter i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu

Te Nderuar Vizitore...Ju Lusim Qe Sa Me Shum Ta Shperndani Webfaqen Tone Qe Te Jemi Me Shum Ne Numer....Ju Falemderit Qe Na Vizitoni-Me Respekt Stafi I Therandamusic

KTHEHU TEK MUZKAT ANGLISHT

Muzik Player per Ngegjo Online

File Madhësia Ndryshuar Ndegjo Online
[dir] Directory Prind    
[24] Shkurte Gashi - Live13 2010.mp3 4.7 MB 18-Apr-2011
[24] Shkurte Gashi - Live11 2010.mp3 4.0 MB 18-Apr-2011
[24] Shkurte Gashi - Live10 2010.mp3 5.5 MB 18-Apr-2011
[24] Shkurte Gashi - Live09 2010.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Shkurte Gashi - Live12 2010.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
[24] Shkurte Gashi - Live03 2010.mp3 3.7 MB 18-Apr-2011
[240] CD Cover Front.JPG 108.4 KB 18-Apr-2011
[24] Shkurte Gashi - Live08 2010.mp3 3.8 MB 18-Apr-2011
[24] Shkurte Gashi - Live06 2010.mp3 2.3 MB 18-Apr-2011
[24] Shkurte Gashi - Live01 2010.mp3 3.1 MB 18-Apr-2011
[24] Shkurte Gashi - Live07 2010.mp3 2.1 MB 18-Apr-2011
[24] Shkurte Gashi - Live05 2010.mp3 4.2 MB 18-Apr-2011
[240] CD Cover Back.JPG 99.3 KB 18-Apr-2011
[24] Shkurte Gashi - Live02 2010.mp3 3.3 MB 18-Apr-2011
[24] Shkurte Gashi - Live04 2010.mp3 5.4 MB 18-Apr-2011
15 Files - 0 Kartela Madhësia gjithsej: 53.2 MB    

Te gjitha Muzikat dhe Skedaret Me te Reja Njehen me Shenjen
Njeashtu Pas Shteses Shenja rin 3 Dit per gjdo Skedar te ri qe eshte Shtuar.

Alle neuen Dateien (vor 3 Tagen) sind mit gekennzeichnet!

© 2008-2017 Copyright by www.Therandamusic.com
Behuni Fans ne Instagram i Portalit Muzikore Therandamusic.Com...Nje Like i Juaji na ben me te Forte... Kliko Ketu